RSS

23 WRZEŚNIA 2020r – TARGI CYBERSEC EXPO 2020

Z dumą ogłaszamy, że nasz Klaster dołącza jako partner do CYBERSEC EXPO 2020 – jednych z największych targów wystawienniczych dot. cyberbezpieczeństwa w Europie Środkowo-Wschodniej. Odbywają się one równolegle z międzynarodową konferencją CYBERSEC Global 2020. CYBERSEC EXPO koncentruje się wyłącznie na technologiach cyberbezpieczeństwa i wiedzy na temat nowych zagrożeń wynikających z rozwoju technologii cyfrowych. Wydarzenie umożliwia innowacyjnym firmom, organizacjom i start-upom prezentowanie swoich rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa i wdrażanie technologii w sposób cyberbezpieczny.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

 

więcej

25 sierpnia 2020 r. – SPOTKANIA B2B Z NORWESKIMI FIRMAMI

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do udziału w konferencji oraz w spotkaniach b2b z norweskimi firmami działającymi w dziedzinie gospodarki o obiegu zamkniętym (j. ang. circular economy).

Wydarzenie odbędzie się 3 września 2020 r. i jest skierowanie do firm planujących i realizujących projekty technologiczne, w szczególności w następujących obszarach:

- zmniejszenie nakładów materiałowych i surowcowych;

- utrzymanie wartości produktów, materiałów i zasobów przez jak najdłuższy czas;

- minimalizacja wytwarzania odpadów;

- zastępowanie zasobów nieodnawialnych biomasą;

- ochrona oceanów i ziemi przed odpadami i śmieciami poprzez rekultywację istniejących koncentratów, ograniczenie nowych zanieczyszczeń i rozwój biodegradowalnych bioplastików.

Do udziału zapraszamy firmy, które mają pomysł na wspólne przedsięwzięcie biznesowe z partnerem norweskim w ww. obszarach, a w szczególności te, które złożyły wniosek o dofinansowanie w programie „Rozwój Przedsiębiorczości i Innowacje” w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego 20014-2021 oraz Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021.

Udział w konferencji (webinarium) i spotkaniach b2b jest bezpłatny. Oficjalnym językiem wydarzenia jest język angielski.

Organizatorami wydarzenia są Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) oraz Innovation Norway.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru uczestników, których profile najlepiej odpowiadają oczekiwaniom strony norweskiej.

Wszystkich zainteresowanych uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego (w języku angielskim): https://innovation-for-circular-transition.b2match.io/home do dnia 28 sierpnia 2020 r.

więcej

24 sierpnia 2020 r. – WARSZTATY nt. INNOWACJI DLA ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

Zapraszamy do udziału w warsztatach, w Krakowie spotkanie odbędzie się 17.09.2020 w KPT przy ul. Podole 60.

Szczegóły na

https://www.gov.pl/web/fundusze-regiony/grupa-robocza-dsinnowacji-dla-zrownowazonego-rozwoju-i-csr?fbclid=IwAR0LbBqrB6dk3XzoxkIlDh9_-xZJY1AKdpI9CJEFdg4Uz86Seh4e0VRImhc

Dlaczego warto wziąć udział w warsztacie:

poznasz praktyczne narzędzia, które pozwolą Ci zarządzać obszarami wpływu przedsiębiorstwa na co dzień,

zwiększysz swoją konkurencyjności na rynku poprzez zastosowanie elementów CSR i SDG,

nauczysz się jak krok po kroku budować strategię rozwoju przedsiębiorstwa w oparciu o CSR,

dowiesz się jakie innowacje pozwolą Ci zmienić model biznesowy tak by osiągać korzyści ze zrównoważonego rozwoju,

uporządkujesz wiedzę z zakresu standardów odpowiedzialnego biznesu.

 

 

więcej

5 grudnia 2018 – Światowy Szczyt Klimatyczny COP 24

Firma IZODOM 2000  - członek naszego klastra - gratulujemy! Nie mogło was tam nie być....

 

więcej

22-24 listopada 2018 - Targi Get NORD – Hamburg, Niemcy

W dniach 22-24 listopada 2018 roku przedstawiciele Klastra Zrównoważona Infrastruktura wzięli udział w targach Get NORD 2018 w Hamburgu w Niemczech. Klaster brał udział w targach w charakterze wystawcy. W targach wzięło udział 8 firm działających w ramach klastra, uwzględnionych w projekcie internacjonalizacji. Targi Budownictwa ukierunkowane na branże elektryczną, grzewczą i wentylacyjną „Get NORD”  to jedyne takie wydarzenie branży budowlanej w północnych Niemczech. Corocznie targi odwiedza ponad 2500 fachowców tej branży. Get NORD jest nie tylko pierwszym punktem kontaktowym dla zwiedzających wszystkich sektorów od momentu planowania aż do momentu realizacji budowy, ale również miejscem gdzie można nawiązać relację z inwestorami, którzy znajdują się na wysokim poziomie gotowości do realizacji celów w budownictwie specjalizującym się w branży elektrycznej, sanitarnej, grzewczej i wentylacyjnej a także ekspertami technicznymi z branży przemysłowej, publicznej, inwestycji społecznych.

 

więcej

13-15 listopada 2018 - Smart City World Expo Congress – Barcelona, Hiszpania

W dniach 13-15 listopada 2018 roku przedstawiciele Klastra Zrównoważona Infrastruktura wzięli udział w konferencji Smart City 2018 Barcelona w Hiszpanii. Klaster brał udział w konferencji w charakterze uczestnika światowej wystawy. Smart World Expo World Congress to wydarzenie, którego nie można pominąć, łączy ono najnowsze rozwiązania i technologie oraz inspirujące pomysły na poprawę jakości życia w miastach, również poprzez infrastrukturę budowlaną.

 

więcej

7 – 8 listopada 2018 – KONFERENCJ APROJEKT BMS

Polecamy udział w wydarzeniu – klaster objął swoim patronatem wydarzenie.

 

więcej

30-31 pażdziernika 2018 – Tallin, Estonia – Konferencja GREEN EST SUMMIT 2018

Po raz kolejny wspólnie klastrowo na konferencji połączonej z demo technologii w Estonii z Ekofiber-Kraków Izolacje Nadmuchowe, VestaEco oraz Modulotherm podczas GreenEST Summit 2018. Wydarzenie zorganizowano w ramach projektu EFFECT4Buildings, którego Klaster Zrównoważona Infrastruktura jest partnerem i inicjatorem.

 

 

więcej

Strona:  <<  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  >>

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...