RSS

ZAPROSZENIE na seminarium i business mixer z norweskimi firmami – 21.10.2021

W imieniu PARP i PAIH zapraszamy  na seminarium i business mixer z norweskimi firmami "W kierunku zrównoważonego budownictwa: teraźniejszość i przyszłość"

Potrzebujesz technologii lub partnera do realizacji projektu z sektora budowlanego powiązanego z ekologią i innowacyjnością? Nawiąż współpracę z norweską firmą poprzez udział w spotkaniach typu business mixer i seminarium, które odbędą się 21 października 2021 roku w Lillestrøm (Norwegia), w godzinach 9:00 - 17:00 podczas największego skandynawskiego wydarzenia budowlanego - Targów Bygg Reis Deg.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Oficjalnym językiem spotkań jest język angielski. Wszystkich zainteresowanych uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego:

https://www.parp.gov.pl/component/site/site/towards-sustainable-construction-the-presence-and-future

 

MIEJSCE WYDARZENIA

Thon Hotel Arena - Nesgata 1, 2004 Lillestrøm, Norwegia

 

więcej

5-7.10.2021 POLSKI KONGRES PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Już w przyszłym tygodniu zapraszamy na kolejną edycję POLSKIEGO KONGRESU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, tym razem w Krakowie. Polecamy sesje tematyczne nt. zrównoważonego rozwoju, a także wizytę studyjną w EKOSPALARNI zarządzanej przez Krakowski Holding Komunalny SA w Krakowie - członka naszego klastra. Przemysł 4.0 i robotyzacja przemysłu to również trendy, którym warto się mocno przyglądać - sesję na ten temat poprowadzi również członek Klastra, prezes zarządu Roboty Przemysłowe Sp. z o. o.. Zapraszamy do udziału!!!

 

więcej

OD POMYSŁU DO PROJEKTU – CZYLI JAK NAPISAĆ DOBRY WNIOSEK DO PROGRAMU HORYZONT EUROPA

OD POMYSŁU DO PROJEKTU – CZYLI JAK NAPISAĆ DOBRY WNIOSEK DO PROGRAMU HORYZONT EUROPA

Masz pomysł? Przekuj go na projekt finansowany przez UE!!!!

Horyzont Europa jest już dziewiątym programem ramowym wspierającym badania i innowacje w Europie przewidzianym na lata 2021-2027 o łącznym budżecie w wysokości ok. 95,5 mld euro. Jego głównym celem jest wzmocnienie bazy naukowej i technologicznej UE oraz europejskiej przestrzeni badawczej, a także zwiększenie europejskich zdolności w zakresie innowacji, konkurencyjności i liczby miejsc pracy.

Jak napisać dobry projekt - o tym na szkoleniu 30 września

https://innowacje.zut.edu.pl/wydarzenia/od-pomyslu-do-projektu-czyli-jak-napisac-dobry-wniosek-do-horyzontu-europa?fbclid=IwAR1w1HdodNrAFHewJekNUsxHHBH8rh09kQf5pmGKLmGDqVTcaz5x6NTle2I

 

więcej

APLIKUJ DO KPT SCALEUP!

APLIKUJ DO KPT SCALEUP!

UWAGA STARTUPY!!!! To już ostatnia chwila na skorzystanie z możliwości dofinansowania pilotażowego wdrożenia rozwiązania w dużej firmie przemysłowej. W imieniu Krakowski Park Technologiczny zapraszamy do składania aplikacji do Akceleratora KPT ScaleUp, tylko do 26 września 2021

W ofercie bezzwrotne dofinansowanie do 250 000 PLN, warsztaty, szkolenia i indywidualne doradztwo, a przede wszystkim współpraca i wdrożenie u odbiorców technologii.

Dokumentacja aplikacyjna dostępna na

https://gust.com/programs/kpt-scaleup-vii-edycja

 

więcej

TARGI BUDOWLANO INSTALACYJNE

TARGI BUDOWLANO INSTALACYJNE już w najbliższy weekend w Bielsku-Białej – zapraszamy

Prestiżowa, największa w południowej Polsce  impreza targowa,  prezentuje najnowsze technologie wiodących producentów i zapewnia przegląd rozwiązań dla podniesienia jakości i komfortu zamieszkania oraz  usprawnienia  procesu budowy. To także miejsce spotkań, prezentacji nowych trendów i wymiany doświadczeń, swoim zasięgiem obejmuje region pogranicza polsko- czesko – słowackiego. Temat przewodni  targów to „Buduj Nowocześnie”. Firmy z klastra będą prezentować swoje rozwiązania na stoiskach, natomiast technologie ZDROWEGO budownictwa energooszczędnego rozwijane w ramach Klastra będą prezentowane podczas seminarium w sobotę 25.09.2021 – zapraszamy serdecznie!!!

http://www.targibielskie.pl/seminaria-targowe-2

 

więcej

UWAGA !!! BRANŻE ICT I ZIELONYCH TECHNOLOGII!

UWAGA !!! BRANŻE ICT I ZIELONYCH TECHNOLOGII!

W dniach 22-30 września 2021 r. odbędzie się Green and ICT Brokerage Event – bezpłatna wirtualna giełda kooperacyjna dla branży ICT i zielonych technologii, organizowana przez ośrodek Enterprise Europe Network z Tajwanu. Program tego bezpłatnego, trwającego ponad tydzień wydarzenia obejmie wirtualne seminaria i spotkania b2b. Już teraz do udziału zarejestrowali się uczestnicy z prawie 30 krajów!

Rejestracja na stronie

https://2021-een-green-ict.b2match.io/

więcej

Od 1 lipca ruszyła Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków

Przypominamy - od 1 lipca ruszyła Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków. Złożenie deklaracji jest obowiązkiem powszechnym i dotyczy wszystkich źródeł ciepła, niezależnie od rodzaju budynku i sposobu ogrzewania.

Ile mamy czasu na złożenie deklaracji?

12 miesięcy – w przypadku istniejących budynków

14 dni – od uruchomienia źródła ciepła, w przypadku nowych obiektów

Jak złożyć deklarację? Elektronicznie lub papierowo, szczegóły na

https://www.gunb.gov.pl/strona/centralna-ewidencja-emisyjnosci-budynkow-faq?fbclid=IwAR3Or_roUdyJtqweBCNka560Iczcn4tlW7OuB2q6hq6G3eEUih3srUnLeoo

 

więcej

30.11.2020 AKADEMIA PARP

Czas pandemii to być może właściwy moment na zdobywanie wiedzy i pogłębianie kwalifikacji. Polecamy cykle darmowych szkoleń oferowanych przez PARP https://www.parp.gov.pl/component/site/site/kursy-online

więcej

Strona:  <<  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  >>

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...