RSS

KLASTER NA TARGACH EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ RENEXPO 19-21.10.2016 WARSZAWA

Podczas targów efektywności energetycznej RENEXPO w dniach 19-21 października w Warszawie nie mogło zabraknąć firm z klastra! Zapraszamy do odwiedzenia strefy Małopolski i stoisk DOM PLUS oraz firmy IBROS Technic, oferta klastra będzie tym razem składała się z naturalnych i zdrowych domów pasywnych oraz urządzeń pomiarowych dla branży HVAC. Udział firm z klastra w targach zorganizowany jest w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji.  Zapraszamy!

 

 

 

więcej

11.10.2016 – Seminarium Pasywne Budynki Użyteczności Publicznej oraz Skuteczna Termomodernizacja

Po wakacyjnej przerwie wracamy do cyklu bezpłatnych seminariów dla samorządowców i inwestorów publicznych zainteresowanych tematyką budownictwa pasywnego i skutecznej, głębokiej termomodernizacji. W Krajowym Centrum Budownictwa Pasywnego w Kokotowie zorganizowaliśmy spotkanie dla  zainteresowanych termomodernizacją i pozyskaniem dofinansowania 85% z NFOŚiGW.  Podczas warsztatów swoimi doświadczeniami  podzielili się klastrowicze z firm: Architektura Pasywna, Wieliterm, Ekofiber oraz Thessla Green. Wspólnie budujemy świadomość  w zakresie efektywnych energetycznie budynków.

 

 

 

 

więcej

Status Krajowego Klastra Kluczowego

Szanowni Państwo  - z przyjemnością informujemy,  że  nasz klaster został rekomendowany do uzyskania statusu Krajowego Klastra Kluczowego. Tym samym dołączamy do elitarnego grona kilku klastrów w Polsce o największym potencjale i kluczowej roli w skali kraju. W obszarze budownictwa energooszczędnego jesteśmy jedynym klastrem uznanym za kluczowy, co potwierdza największe kompetencje zebrane w ramach naszego klastra. W dniu 25 października podczas gali klastrów w Ministerstwie Rozwoju odbierzemy certyfikat z rąk Premiera Morawieckiego. Wszystkim naszym członkom, sympatykom, mecenasom, instytucjom wspierającym, partnerom  dziękujemy za zaangażowanie i pomoc! Wierzymy głęboko, że razem można więcej! Wspólnie budujemy nową Polskę!

więcej

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE KLASTRA – 29.09.2016

Zapraszamy wszystkich członków naszego klastra na kwartalne spotkanie Rady Klastra, które odbędzie się w dniu 29.09.2016 (czwartek) od godziny 14:00 w sali konferencyjnej naszego biurowca w Kokotowie. Przy okazji informujemy, że jest już możliwy szybki i łatwy dojazd z autostrady A4 do naszych budynków w Kokotowie. Należy zjechać na węźle Kraków Wschód, na rozjeździe skręcić w prawo (oznakowanie Niepołomice), a następnie na Rondzie Światowych Dni Młodzieży znów w prawo. Tuż za wiaduktem skręcamy w lewo do celu w ulicę Brzozowy Zagajnik. Zapraszamy serdecznie do udziału, szczegółowy program zostanie do Państwa przesłany mailem już wkrótce!

 

więcej

50 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz JESIEŃ 2016 w dniach 23-25 września 2016 Bielsko-Biała

Zapraszamy na wspólne stoisko firm z klastra na targach! Wspólną komplementarną ofertę zaprezentują Dom Plus oraz Thessla Green Sp. z o.o. Uzupełnieniem i atrakcją stoiska będą naturalne ekomateriały wykończeniowe m.in. tynki gliniane. Będziemy obecni również w części konferencyjnej – szczegółowy program na stronach organizatora.


Organizowane od 25 lat targi polsko-czesko-słowackie, to największe wydarzenie branżowe w Polsce południowej. Misją targów jest upowszechnianie nowoczesnych technik budowlanych, a także promowanie efektywności energetycznej w budownictwie. Tematem przewodnim jesiennej edycji jest DOM ENERGETYCZNIE OPTYMALNY czyli efektywny ekonomicznie i energetycznie, zapewniajacy wysoki komfort życia mieszkańcom i niskie koszty eksploatacji. Temat realizowany będzie poprzez ekspozycje wystawców, jak i specjalistyczne konferencje oraz warsztaty towarzyszące targom. Równocześnie z nimi organizowane są 18 TARGI TECHNIK GRZEWCZYCH I ZIELONYCH ENERGII - INSTAL SYSTEM 2016.

Zapraszamy!

http://www.targibielskie.pl/50-miedzynarodowetargi-budownictwa-i-wyposazenia-wnetrz-jesien-2016

więcej

Warsaw Build Poland 16-18 listopad, 2016

Polecamy IV Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie EXPO XXI w Warszawie. Klaster Zrównoważona Infrastruktura jest partnerem merytorycznym wydarzenia – zapraszamy!

 

 

 

http://warsawbuild.pl/

więcej

Kongres budownictwa energooszczędnego oraz certyfikacji budynków - 21.10.2016 Warszawa

Zapraszamy serdecznie na II edycję Kongresu budownictwa energooszczędnego oraz certyfikacji budynków, która odbędzie się 21 października 2016 roku w Warszawie podczas 6-tych Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej „RENEXPO Poland 2016”. Klaster objął wydarzenie patronatem, polecamy Państwu udział zarówno w kongresie, jak i w pozostałych wydarzeniach targowych w ramach  RENEXPO.

 

http://oze.city-brand.pl/wydarzenia/kongres-budownictwa-energooszczednego-i-certyfikacji-budynkow-ii-edycja/

więcej

IV Międzynarodowa Konferencja Klastrów – 19-20.09.2016 Warszawa

Polecamy Państwa uwadze jedno z najważniejszych europejskich wydarzeń integrujących środowiska klastrowe, które odbędzie się tym razem w Warszawie. To już czwarta edycja międzynarodowej konferencji, zeszłoroczne spotkanie klastrów w Kopenhadze zaowocowało dla naszego klastra wieloma bardzo cennymi kontaktami i partnerstwami, a także wspólnie realizowanymi i przygotowywanymi projektami międzynarodowymi.

 

http://www.clustercollaboration.eu/event-calendar/4th-bsr-stars-cluster-cluster-conference-and-matchmaking
https://www.b2match.eu/cluster-matchmaking-2016

 

więcej

Informacja o złożonym wniosku w konkursie o status Krajowego Klastra Kluczowego

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 15.07.2016 złożyliśmy skutecznie i terminowo kompletny wniosek w konkursie o status Krajowego Klastra Kluczowego. W obecnej fazie rozwoju nasz Klaster spełnia wszystkie wymogi formalne i merytoryczne, mamy nadzieję na otrzymanie certyfikatu KKK i dołączenia do prestiżowego grona najskuteczniejszych i najbardziej aktywnych klastrów w Polsce! Bardzo dziękuję naszym członkom za współpracę przy zbieraniu danych do wniosku.

więcej

Strona:  <<  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  >>

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...