2.11.2022 – VIII KONGRES KLASTRÓW POLSKICH

Już po raz ósmy zapraszamy na Kongres Klastrów Polskich, który przybliża tematykę rozwoju regionalnego wspieranego przez klastry. Wydarzenie odbędzie się 7-8 listopada 2022 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Przed nami rozmaite panele dyskusyjne, podczas których eksperci wymieniać się będą swoimi spostrzeżeniami i wnioskami dot. zielonej transformacji, digitalizacji oraz przemysłu 4.0. Wydarzeniu towarzyszyć będzie warsztat #ClustersmeetRegions otwierający drzwi na nawiązywanie kontaktów z innymi klastrami europejskimi. Kongres Klastrów Polskich to doskonała okazja do dyskusji na temat wspólnych wysiłków i przedsięwzięć w celu wdrażania nowych strategii i innowacji.

Tematem przewodnim tegorocznego Kongresu są zagadnienia związane z Europejskim Zielonym Ładem i roli, jaką pełnią klastry we wspieraniu zielonej transformacji.

Ponadto eksperci będą rozmawiali również o międzynarodowej współpracy i finansowaniu klastrów, finansowaniu innowacji, badań i rozwoju, funduszach EU, digitalizacji i przemyśle 4.0. Cała agenda i informacje o wydarzeniach towarzyszących oraz rejestracja https://evenea.pl/pl/wydarzenie/885465-1 dostępna jest na stronie kongresu pod adresem 👉https://8kongres.klastrypolskie.pl/