RSS

Aktualności

20 maja 2017 V Skawińskie Targi ekoCiepła

V Skawińskie Targi ekoCiepła już w najbliższą sobotę 20 maja! Klaster zaprasza na kolejne wydarzenie popularyzujące ekologiczne systemy grzewcze, odnawialne źródła energii i budownictwo pasywne. Wszystkim nam zależy na jak największej świadomości mieszkańców Małopolski, że dziś można budować i ogrzewać budynki zupełnie inaczej - z korzyścią dla naszego zdrowia, portfela i powietrza w regionie. Klaster pojawi się z ofertą diagnostyki energetycznej i domów pasywnych, a nasi członkowie zaprezentują swoją ofertę produktów i usług w zakresie efektywności energetycznej

 

więcej

19 maja 2017 – Klaster na Małopolskim Festiwalu Innowacji

Zapraszamy mieszkańców Małopolski do kolejnej wspólnej inicjatywy klastra. Nasz członek - gmina Słomniki wspólnie z firmami z klastra organizuje warsztaty w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji w najbliższy piątek 19 maja. Na terenie kompleksu trzech budynków pasywnych miasta Słomniki pod hasłem „MÓJ DOM, MOJE OSZCZĘDNOŚCI” odbędą się prezentacje rozwiązań z zakresu nowoczesnych ekologicznych źródeł ciepła, technologii termoizolacji, wentylacji oraz domów pasywnych. Klaster zaprezentuje możliwości naszego mobilnego laboratorium i urządzeń do diagnostyki energetycznej budynków.
Szczegóły na http://slomniki.pl/index.php/wydarzenia/1056-malopolski-festiwal-innowacji-w-slomnikach-moj-dom-moje-oszczednosci

 

więcej

11-12 maja 2017 Małopolskie Targi Nowych Technologii w Budownictwie, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz

Firmy z klastra znów wspólnie na targach! Podczas Targów Nowych Technologii w Budownictwie w dniach 11 - 12 maja w Krakowie z naszego klastra wystawiło się aż 11 firm: Ekofiber, Cluster Management, Ibros, GRC Technologie, Eurocolor, Datacomp, Thesslagreen, Vatra, Smart Housing, Dom Plus oraz klaster ze swoim mobilnym laboratorium. Kolejne wspólne inicjatywy wystawiennicze już wkrótce - polecamy taką formę współpracy!

 

 

więcej

WSPÓLNY UDZIAŁ CZŁONKÓW KLASTRA W TARGACH INFOENERGIA

Polecamy wspólny udział członków klastra w targach! Podczas targów infoEnergia w Katowicach obok siebie można było zobaczyć mobilne laboratorium klastra, ofertę iBros Technik (sprzęt pomiarowy do diagnostyki budynkowej), Dom Plus (domy pasywne) oraz Ekofiber (termoizolacja z granulatu celulozowego). Warto jednoczyć siły! Zachęcamy naszych członków do współdziałania przy kolejnych imprezach targowych!

 

 

 

 

więcej

11-12 maja 2017 – MAŁOPOLSKIE TARGI NOWYCH TECHNOLOGII W BUDOWNICTWIE, INSTALACJI I WYPOSAŻENIU WNĘTRZ

Zapraszamy naszych członków oraz firmy z Małopolski  do udziału w Małopolskich Targach Nowych Technologii w budownictwie, instalacji i wyposażeniu wnętrz. Organizacja targów jest dofinansowana ze środków UE w 85%, zachęcamy do współtworzenia wydarzenia!

 

https://www.facebook.com/events/1834930540080427/

 

więcej

21-23.04.2017 TARGI BUDOWLANE SIBEX

Zapraszamy do udziału w targach budowlanych SIBEX. Klaster jest partnerem wydarzenia, dla naszych członków przewidziano preferencyjne ceny za powierzchnię wystawienniczą. Na targach klaster zaprezentuje mobilne laboratorium innowacyjnego budownictwa. Polecamy udział w wydarzeniu!

 

http://www.exposilesia.pl/sibex/pl/

więcej

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Wszystkim naszym członkom, partnerom, współpracownikom życzymy rodzinnych i ciepłych Świąt Wielkanocnych oraz wiosennego przypływu dobrej energii i nadziei!

 

więcej

III Dzień Otwarty Domów Pasywnych

Dziękujemy Państwu za liczny udział w III Dniu Otwartym Domów Pasywnych, zorganizowany w pokazowym domu klastra w Kokotowie! Mimo gęstego smogu za oknem, w sobotę 18 lutego nasi architekci i wykonawcy prezentowali, jak w rozsądnej cenie zbudować zeroemisyjny dom pasywny, przyjazny dla środowiska, a przede wszystkim dla użytkownika. Dzięki nowoczesnym systemom wentylacji i rekuperacji nie tylko nie tracimy ciepła, ale zapewniamy sobie czyste, świeże i wolne od zanieczyszczeń powietrze. We własnym domu naprawdę można mieszkać BEZ SMOGU!

 

 

więcej

23-24.02.2017 – Klaster Zrównoważona Infrastruktura na targach infoEnergia w Katowicach

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Klastra i naszych członków na targach infoEnergia w dniach 23-24 lutego w Katowicach! Klaster zaprezentuje swoje mobilne laboratorium innowacyjnego budownictwa, obok staną stoiska naszych członków – DOM PLUS (domy pasywne), iBros TECHNIC (urządzenia pomiarowe z zakresu efektywności energetycznej) oraz EKOFIBER (termoizolacja granulatem celulozowym). W czasie konferencji towarzyszącej targom o rozwiązaniach wypracowanych przez ARCHITEKTURĘ PASYWNĄ będzie można posłuchać 23 lutego podczas sesji A1 - "Efektywne energetycznie budynki" oraz 24 lutego podczas sesji A3 „Efektywność energetyczna obiektów wielkopowierzchniowych i użyteczności publicznej”. Polecamy wydarzenie!

więcej

Strona:  <<  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  >>

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...