RSS

Aktualności

05.11.2016 - DZIEŃ OTWARTY DOMÓW PASYWNYCH

Dzień otwarty DOMÓW PASYWNYCH zorganizowany przez nas w dniu 5.11.2016 w modelowym domu w Kokotowie przyciągnął tłumy zainteresowanych! Przy sprzyjającej pogodzie w jesienną sobotę ponad 70 osób odwiedziło pokazowy dom pasywny klastra, co potwierdza słuszny kierunek naszych działań. Gościliśmy wielu świadomych inwestorów, poszukujących zdrowych, naturalnych i komfortowych domów pasywnych w cenie budynków tradycyjnych. Nie zabrakło rodzin z dziećmi, które jak widać na zdjęciach świetnie czuły się w budynku pasywnym:) To ważne, bo w naszych rozwiązaniach oprócz optymalizacji energetycznej i kosztowej stawiamy na zdrowie i komfort użytkowników! Zdrowe powietrze i zdrowe mury to podstawa zdrowia rodziny, warto o to zadbać inwestując w nowy ekologiczny i przyjazny dla użytkowników i środowiska dom. Wszystkim uczestnikom wydarzenia dziękujemy! Kolejny dzień otwarty już niebawem.....

 

 

więcej

25.10.2016 UZYSKANIE CERTYFIKATU KRAJOWEGO KLASTRA KLUCZOWEGO

Szanowni Państwo,

Z dumą i przyjemnością informujemy, że w dniu 25.10.2016 Klaster Zrównoważona Infrastruktura otrzymał w Ministerstwie Rozwoju prestiżowy certyfikat Krajowego Klastra Kluczowego, tym samym dołączył do elitarnego grona istotnych dla gospodarki kraju wybranych klastrów strategicznych. Klastrów kluczowych wybrano w Polsce do tej pory tylko 16, Klaster Zrównoważona Infrastruktura jest jedynym uhonorowanym klastrem w Polsce w obszarze budownictwa zrównoważonego, co potwierdza najlepsze kompetencje zebrane w zasobach naszego klastra. Wszystkim naszym członkom, sympatykom, mecenasom, instytucjom wspierającym, partnerom  dziękujemy! Wierzymy głęboko, że razem można więcej! Wspólnie pracujemy nad nową, efektywną energetyczną Polską!

 

 

 

 

więcej

DZIEŃ OTWARTY DOMÓW PASYWNYCH DOM PLUS 5.11.2016

Zapraszamy na dzień otwarty domów pasywnych  5.11.2016 do naszego budynku zeroenergetycznego w Kokotowie! Polecamy udział w wydarzeniu i zapraszamy wszystkich zainteresowanych w godzinach 12:00 – 18:00.

 

 

Marzysz o zdrowym i komfortowym energooszczędnym domu dla Ciebie i Twojej rodziny? Chciałbyś poznać najnowsze technologie budowlane, gwarantujące zdrowe mury, czyste świeże powietrze i ekstremalnie niskie rachunki? Zapraszamy na dzień otwarty domów pasywnych do pokazowego domu zeroenergetycznego! Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i powalczymy ze stereotypami - czy w domu pasywnym można otwierać okna? Czy taki dom musi być drogi? I czy w ogóle dom pasywny może być ładny?

 

https://www.facebook.com/domplusdomypasywne/

więcej

II Kongres Budownictwa Energooszczędnego i Certyfikacji Budynków

Zapraszamy  na II Kongres Budownictwa Energooszczędnego i Certyfikacji Budynków w dniu 21.10.2016 w Warszawie. Kongres jest wydarzeniem towarzyszącym targom Renexpo, klaster objął wydarzenie patronatem, nie zabraknie również naszego wystąpienia nt. budynków zeroenergetycznych oferowanych w ramach klastra. Naszym reprezentantem będzie architekt Tomasz Pyszczek, zapraszamy do udziału!

 

 

 

więcej

KLASTER NA TARGACH EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ RENEXPO 19-21.10.2016 WARSZAWA

Podczas targów efektywności energetycznej RENEXPO w dniach 19-21 października w Warszawie nie mogło zabraknąć firm z klastra! Zapraszamy do odwiedzenia strefy Małopolski i stoisk DOM PLUS oraz firmy IBROS Technic, oferta klastra będzie tym razem składała się z naturalnych i zdrowych domów pasywnych oraz urządzeń pomiarowych dla branży HVAC. Udział firm z klastra w targach zorganizowany jest w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji.  Zapraszamy!

 

 

 

więcej

11.10.2016 – Seminarium Pasywne Budynki Użyteczności Publicznej oraz Skuteczna Termomodernizacja

Po wakacyjnej przerwie wracamy do cyklu bezpłatnych seminariów dla samorządowców i inwestorów publicznych zainteresowanych tematyką budownictwa pasywnego i skutecznej, głębokiej termomodernizacji. W Krajowym Centrum Budownictwa Pasywnego w Kokotowie zorganizowaliśmy spotkanie dla  zainteresowanych termomodernizacją i pozyskaniem dofinansowania 85% z NFOŚiGW.  Podczas warsztatów swoimi doświadczeniami  podzielili się klastrowicze z firm: Architektura Pasywna, Wieliterm, Ekofiber oraz Thessla Green. Wspólnie budujemy świadomość  w zakresie efektywnych energetycznie budynków.

 

 

 

 

więcej

Status Krajowego Klastra Kluczowego

Szanowni Państwo  - z przyjemnością informujemy,  że  nasz klaster został rekomendowany do uzyskania statusu Krajowego Klastra Kluczowego. Tym samym dołączamy do elitarnego grona kilku klastrów w Polsce o największym potencjale i kluczowej roli w skali kraju. W obszarze budownictwa energooszczędnego jesteśmy jedynym klastrem uznanym za kluczowy, co potwierdza największe kompetencje zebrane w ramach naszego klastra. W dniu 25 października podczas gali klastrów w Ministerstwie Rozwoju odbierzemy certyfikat z rąk Premiera Morawieckiego. Wszystkim naszym członkom, sympatykom, mecenasom, instytucjom wspierającym, partnerom  dziękujemy za zaangażowanie i pomoc! Wierzymy głęboko, że razem można więcej! Wspólnie budujemy nową Polskę!

więcej

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE KLASTRA – 29.09.2016

Zapraszamy wszystkich członków naszego klastra na kwartalne spotkanie Rady Klastra, które odbędzie się w dniu 29.09.2016 (czwartek) od godziny 14:00 w sali konferencyjnej naszego biurowca w Kokotowie. Przy okazji informujemy, że jest już możliwy szybki i łatwy dojazd z autostrady A4 do naszych budynków w Kokotowie. Należy zjechać na węźle Kraków Wschód, na rozjeździe skręcić w prawo (oznakowanie Niepołomice), a następnie na Rondzie Światowych Dni Młodzieży znów w prawo. Tuż za wiaduktem skręcamy w lewo do celu w ulicę Brzozowy Zagajnik. Zapraszamy serdecznie do udziału, szczegółowy program zostanie do Państwa przesłany mailem już wkrótce!

 

więcej

50 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz JESIEŃ 2016 w dniach 23-25 września 2016 Bielsko-Biała

Zapraszamy na wspólne stoisko firm z klastra na targach! Wspólną komplementarną ofertę zaprezentują Dom Plus oraz Thessla Green Sp. z o.o. Uzupełnieniem i atrakcją stoiska będą naturalne ekomateriały wykończeniowe m.in. tynki gliniane. Będziemy obecni również w części konferencyjnej – szczegółowy program na stronach organizatora.


Organizowane od 25 lat targi polsko-czesko-słowackie, to największe wydarzenie branżowe w Polsce południowej. Misją targów jest upowszechnianie nowoczesnych technik budowlanych, a także promowanie efektywności energetycznej w budownictwie. Tematem przewodnim jesiennej edycji jest DOM ENERGETYCZNIE OPTYMALNY czyli efektywny ekonomicznie i energetycznie, zapewniajacy wysoki komfort życia mieszkańcom i niskie koszty eksploatacji. Temat realizowany będzie poprzez ekspozycje wystawców, jak i specjalistyczne konferencje oraz warsztaty towarzyszące targom. Równocześnie z nimi organizowane są 18 TARGI TECHNIK GRZEWCZYCH I ZIELONYCH ENERGII - INSTAL SYSTEM 2016.

Zapraszamy!

http://www.targibielskie.pl/50-miedzynarodowetargi-budownictwa-i-wyposazenia-wnetrz-jesien-2016

więcej

Warsaw Build Poland 16-18 listopad, 2016

Polecamy IV Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie EXPO XXI w Warszawie. Klaster Zrównoważona Infrastruktura jest partnerem merytorycznym wydarzenia – zapraszamy!

 

 

 

http://warsawbuild.pl/

więcej

Strona:  <<  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  >>

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...