RSS

DIGITAL HOME

22.09.2014 - Po konferencji DIGITAL HOME

Szanowni Państwo, serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konferencji DIGITAL HOME. Okazała się ona wielkim sukcesem; uczestniczyło w niej ok. 150 osób z Polski, Czech, Węgier, Słowacji i Ukrainy. Jesteśmy zbudowani Państwa zainteresowaniem i wierzymy w możliwość wspólnego działania na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, które nie jest pustosłowiem. Dziękujemy klastrowiczom, dziękujemy współpracującym organizacjom, dziękujemy partnerom i instytucjom, które udzieliły patronatu tej konferencji, w szczególności Państwowemu Funduszowi Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Stowarzyszeniu Elektryków Polskich. Liczymy na Państwa wsparcie w dalszych działaniach. Już wkrótce II Forum Klastrów Technologii Energooszczędnych!

więcej

17.09.2014 - Konferencja DIGITAL HOME cieszy się dużym zainteresowaniem

Konferencja DIGITAL HOME cieszy się dużym zainteresowaniem - dziękujemy! Mamy już ponad 100 zarejestrowanych osób i znamienitą listę patronów! W sposób szczególny cieszymy się z udziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych – pismo w załączeniu

 

- PFRON

 

więcej

15.09.2014 - Rejestracja na Konferencję trwa!

Uprzejmie przypominamy, że rejestracja na konferencję trwa za pośrednictwem elektronicznego systemu na: http://www.globenergia.pl/klaster#.U997sPl_sVg.

W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które musimy zapewnić na adres: ep@klasterzi.pl . Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Dodatkowe pytania prosimy kierować pod numerem telefonu: 501 433 632 lub 12 2907035

więcej

20.08.2014 - Zbliża się termin konferencji Klastra!

Zbliża się termin konferencji Klastra! Przedstawiamy aktualny program: pobierz

więcej

04.08.2014 - Konferencja pt. "Zarządzanie inteligentnym budynkiem - Digital Home"

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że 19 września KLASTER ZRÓWNOWAŻONA INFRASTRUKTURA organizuje konferencję pt. "Zarządzanie inteligentnym budynkiem - Digital Home".
Szczegóły w załączeniu oraz na stronie naszego partnera medialnego, gdzie odbywa się rejestracja: http://www.globenergia.pl/klaster#.U997sPl_sVg

 

Zaproszenie - pobierz

więcej

Strona:  1

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...