RSS

Aktualności

11-12 maja 2017 – MAŁOPOLSKIE TARGI NOWYCH TECHNOLOGII W BUDOWNICTWIE, INSTALACJI I WYPOSAŻENIU WNĘTRZ

Zapraszamy naszych członków oraz firmy z Małopolski  do udziału w Małopolskich Targach Nowych Technologii w budownictwie, instalacji i wyposażeniu wnętrz. Organizacja targów jest dofinansowana ze środków UE w 85%, zachęcamy do współtworzenia wydarzenia!

 

https://www.facebook.com/events/1834930540080427/

 

więcej

21-23.04.2017 TARGI BUDOWLANE SIBEX

Zapraszamy do udziału w targach budowlanych SIBEX. Klaster jest partnerem wydarzenia, dla naszych członków przewidziano preferencyjne ceny za powierzchnię wystawienniczą. Na targach klaster zaprezentuje mobilne laboratorium innowacyjnego budownictwa. Polecamy udział w wydarzeniu!

 

http://www.exposilesia.pl/sibex/pl/

więcej

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Wszystkim naszym członkom, partnerom, współpracownikom życzymy rodzinnych i ciepłych Świąt Wielkanocnych oraz wiosennego przypływu dobrej energii i nadziei!

 

więcej

III Dzień Otwarty Domów Pasywnych

Dziękujemy Państwu za liczny udział w III Dniu Otwartym Domów Pasywnych, zorganizowany w pokazowym domu klastra w Kokotowie! Mimo gęstego smogu za oknem, w sobotę 18 lutego nasi architekci i wykonawcy prezentowali, jak w rozsądnej cenie zbudować zeroemisyjny dom pasywny, przyjazny dla środowiska, a przede wszystkim dla użytkownika. Dzięki nowoczesnym systemom wentylacji i rekuperacji nie tylko nie tracimy ciepła, ale zapewniamy sobie czyste, świeże i wolne od zanieczyszczeń powietrze. We własnym domu naprawdę można mieszkać BEZ SMOGU!

 

 

więcej

23-24.02.2017 – Klaster Zrównoważona Infrastruktura na targach infoEnergia w Katowicach

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Klastra i naszych członków na targach infoEnergia w dniach 23-24 lutego w Katowicach! Klaster zaprezentuje swoje mobilne laboratorium innowacyjnego budownictwa, obok staną stoiska naszych członków – DOM PLUS (domy pasywne), iBros TECHNIC (urządzenia pomiarowe z zakresu efektywności energetycznej) oraz EKOFIBER (termoizolacja granulatem celulozowym). W czasie konferencji towarzyszącej targom o rozwiązaniach wypracowanych przez ARCHITEKTURĘ PASYWNĄ będzie można posłuchać 23 lutego podczas sesji A1 - "Efektywne energetycznie budynki" oraz 24 lutego podczas sesji A3 „Efektywność energetyczna obiektów wielkopowierzchniowych i użyteczności publicznej”. Polecamy wydarzenie!

więcej

III DZIEŃ OTWARTY DOMÓW PASYWNYCH – 18.02.2017

Zapraszamy na kolejne spotkanie z domami pasywnymi, tym razem pod hasłem MIESZKAJ BEZ SMOGU. Nie mamy większego wpływu na jakość powietrza w regionie, ale na to czym oddychamy - jak najbardziej. Zaprezentujemy rozsądną cenowo alternatywę dla tradycyjnego budownictwa - dom pasywny z polskich komponentów, w tradycyjnej murowanej technologii, zapewniający zdrowy mikroklimat wewnętrzny, czyste świeże powietrze oraz komfort termiczny przez cały rok! Zapraszamy wszystkich świadomych inwestorów oraz tych, którzy po prostu chcą poznać przyjazne i zdrowe technologie w budownictwie. Dzień otwarty odbędzie się w pokazowym domu pasywnym klastra w Kokotowie k. Krakowa – szczegóły na https://www.facebook.com/domplusdomypasywne/

 

więcej

II Krakowski Klastrowy Bal Karnawałowy - 25.02.2017

W imieniu organizatora – Forum Klastrów Małopolski – zapraszam serdecznie na II edycję balu środowisk klastrowych.  Miejscem uroczystości jest w tym roku kompleks sal konferencyjnych na III piętrze Centrum Kongresowego ICE Kraków, przy ul. M. Konopnickiej 17, który jest idealną przestrzenią, zarówno widokową, do podziwiania Zamku Królewskiego na Wawelu, jak i taneczną.  Tegoroczny Bal odbędzie się w ostatnią sobotę karnawału, tj. 25 lutego 2017r. – szczegóły na http://forumklastrow.pl/index.php/aktualnosci

 

 

więcej

8-9.02.2017 VIII Forum Budownictwa Pasywnego i Efektywności Energetycznej w ramach targów BUDMA już wkrótce!

Zapraszamy do Poznania w dniach 08 – 09 luty 2017 r! Pierwszy dzień konferencji jest zdominowany przez członków naszego klastra - architektów z pracowni Architektura Pasywna Panów Marcina Stelmacha i Tomasza Pyszczka, którzy w kilku prezentacjach przedstawią koncepcję i najciekawsze realizacje budynków pasywnych w Polsce. Nie zabraknie również przedstawicieli naszego kolejnego członka - gminy Słominki, która jest pionierem budownictwa pasywnego i posiada już cztery funkcjonujące budynki pasywne użyteczności publicznej. Nie zabraknie również części poświęconej domom pasywnym omówionym na przykładzie pakietu NATURALNY DOM PLUS. Spotkanie gromadzi szerokie grono ekspertów z największym w Polsce doświadczeniem z zakresu budownictwa pasywnego, przedstawiciele Klastra są stałym punktem tego wydarzenia. Polecamy udział!

http://www.forumbudownictwapasywnego.pl/program

więcej

23.01.2017 Współpraca z Krajowymi Klastrami Kluczowymi

Zapraszamy na trzecie spotkanie pt. IATI Monday Business Meeting poświęcone tematyce współpracy z Małopolskimi Krajowymi Klastrami Kluczowymi, które odbędzie się w dniu 23.01.2017 r. w sali konferencyjnej AGH w godz. 12:00 – 15:00

http://iati.pl/iati-monday-business-meeting-wspolpraca-z-krajowymi-klastrami-kluczowymi/

więcej

Strona:  <<  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  >>

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...