RSS

Aktualności

13 – 14.11.2017 Central European Energy Forum – Energy CEE 2017

Zapraszamy do udziału w konferencji Central European Energy Forum – Energy CEE 2017 w dniach 13-14.11.2017 w Krakowie! Firmy z naszego klastra współtworzą konferencję, polecamy udział! Będzie to wyjątkowe międzynarodowe wydarzenie dedykowane branży energetycznej, które umożliwi spotkanie środowiska praktyków i naukowców związanych z szeroko rozumianym Rozwojem Zrównoważonym w Małopolsce. To dwudniowe spotkanie stworzy możliwość prezentacji przez czołowych ekspertów w dziedzinie geotermii, fotowoltaiki i szeroko pojętego Zrównoważonego Rozwoju najnowszych osiągnięć, wyników badań, prac rozwojowych oraz projektów związanych z branżą energetyczną. Ponadto stworzy możliwość wymiany gospodarczej i naukowej pozwalającej nawiązać kontakty handlowe oraz poznania swoich potrzeb i potencjału umożliwiających dalszą współpracę w ramach branży Energii Zrównoważonej w Małopolsce, w szczególności w zakresie fotowoltaiki, geotermii i poprawy efektywności energetycznej. Klaster ZI jest partnerem wydarzenia.

http://energy-forum.eu/

 

więcej

23-24.10.2017 II FORUM INTELIGENTNEGO ROZWOJU

II Forum Inteligentnego Rozwoju zorganizowane w dniach 23-24.10.2017 w Rzeszowie to innowacyjna płaszczyzna styku trzech kluczowych filarów polskiej perspektywy inteligentnych specjalizacji: biznesu, samorządu i nauki. Wydarzenie skupiło liderów rozwoju i inwestycji, którzy nadają kierunek polskiej innowacyjnej gospodarce. Klaster ZI był partnerem wydarzenia.

 

Szczegółowe informacje na http://irforum.pl/

więcej

30.09.2017 – VI DZIEŃ OTWARTY DOMÓW PASYWNYCH

Kolejna VI edycja Dnia Otwartego Domów Pasywnych została zorganizowana 30 września w domu pokazowym klastra w Kokotowie k. Krakowa. Temat smogu co rok powraca jak bumerang....a my wciąż pokazujmey, że w dobrze zaprojektowanym i wykonanym domu pasywnym naprawdę można mieszkać bez smogu!

 

więcej

29.09.2017 – SPOTKANIE KLASTRA W ENERGYLANDII

Bardzo dziękujemy naszym członkom za udział w spotkaniu klastra! Integracja w tak cudownym miejscu jak EnergyLandia dostarczyła wszystkim wspaniałych wrażeń. Strefa ekstremalna na pewno pozostanie na długo w pamięci, podobnie jak wirtualna rzeczywistość w której mogliśmy się na chwilę zanurzyć. Gospodarzom z EnergyLandia bardzo dziękujemy za zaproszenie i organizację spotkania! To niezwykłe miejsce pełne innowacji, nowych technologii, stworzone przez fantastycznych ludzi - polecamy!

 

 

 

 

 

 

więcej

STOISKO KLASTRA NA TARGACH BUDOWLANYCH 22-24.09.2017

Klaster po raz kolejny zaprezentował się wspólnie na targach budownictwa w Bielsku-Białej. Naszą ofertę na 52 Międzynarodowych Targach Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz JESIEŃ 2017 w dniach 22-24 września 2017  zaprezentowały firmy DOM PLUS, Firma Budowlano-Inżynieryjna Ekofiber- Kraków oraz Ibros Technic. Zapraszamy naszych członków do takiej formy współpracy - razem naprawdę można więcej!

 

 

 

 

więcej

POLSKI PRODUKT PRZYSZŁOŚCI

POLSKI PRODUKT PRZYSZŁOŚCI - Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zapraszają do udziału w XX jubileuszowej edycji konkursu Polski Produkt Przyszłości. Nagrodą jest grant do 100 tys. zł z przeznaczeniem na rozwój, promocję lub umiędzynarodowienie produktu. Termin składania wniosków mija 6 października 2017!
http://www.parp.gov.pl/konkursppp

więcej

52 Międzynarodowe Targach Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz JESIEŃ 2017

Zapraszamy do udziału w 52 Międzynarodowych Targach Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz JESIEŃ 2017 w dniach 22-24 września 2017 w Bielsku-Białej. Targi budowlane połączone są z 19 edycją Targów Technik Grzewczych i Zielonych Energii "INSTAL-SYSTEM 2017. Klaster będą reprezentować trzy firmy: DOM PLUS, EKOFIBER KRAKÓW oraz IBROS Technic. Do zobaczenia na naszych stoiskach!

http://www.targibielskie.pl/52-miedzynarodowe-targi-budownictwa-i-wyposazenia-wnetrz-jesien-2017

 

więcej

KONFERENCJA PROJEKT BMS

Polecamy wydarzenie - projekt BMS to nowa jakość w kalendarzu imprez branżowych. Połączenie biznesu, edukacji i integracji w najlepszym wydaniu. Ideą wydarzenia jest tworzenie flagowego, ogólnopolskiego miejsca spotkań dostawców i odbiorców zainteresowanych rozwojem oraz użytkowaniem systemów BMS, Smart Building i technologii automatyki budynkowej. Jako patron wydarzenia zapraszamy do udziału!
https://projektbms.pl/o-wydarzeniu/

 

więcej

Klaster to skupisko nie tylko innowacyjnych firm, ale także innowacyjnych gmin

Klaster to skupisko nie tylko innowacyjnych firm, ale także innowacyjnych gmin - podkrakowskie Słomniki jako członek naszego klastra są tego najlepszym przykładem. TVP Kraków przygotowała materiał ze zorganizowanego w Słomnikach Festiwalu Innowacji, oczywiście z udziałem Klastra!

http://krakow.tvp.pl/32546430/innowacyjne-slomniki

więcej

Strona:  <<  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  >>

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...