RSS

Aktualności

Krakowski Klub Wtorkowy – debata o OZE

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Krakowskiego Klubu Wtorkowego, współorganizowane przez Klaster Zrównoważona Infrastruktura pt. „Odnawialne Źródła Energii – ekonomia czy ideologia?”

Gośćmi Klubu będą prof. Jerzy W. Mietelski (kierownik Laboratorium w Instytucie Fizyki Jądrowej PAN), Dariusz Szwed (polityk, działacz społeczny, ekonomista) oraz  Paweł Lachman (Prezes Stowarzyszenia PORT PC).

Spotkanie poprowadzi Marcin Szymański. Spotkanie odbędzie się  w Pubie „Róg Brackiej i Reformackiej”, ul. Reformacka 3 w Krakowie we wtorek, 24 marca 2015 r., o godz. 18:00

 

 

więcej

06.03.2015 Małopolska Akademia Samorządowa - szkolenie pt. „Dobra termomodernizacja w praktyce”

Szanowni Państwo, serdecznie dziękujemy za udział w szkoleniu poświęconemu tematyce skutecznych działań termomodernizacyjnych, które zorganizowaliśmy w dniu 6 marca 2015 we współpracy ze Stowarzyszeniem Gmin i Powiatów Małopolski. W związku z licznymi zapytaniami na Państwa prośbę udostępniamy prezentacje ze szkolenia i zapraszamy do kontaktu z nami w razie pytań lub wątpliwości.

więcej

19.02.2015 - Materiał filmowe z konferencji poświęconej termomodernizacji

Zapraszamy do obejrzenia materiałów filmowych z konferencji poświęconej termomodernizacji współorganizowanej przez Klaster w dniu 6 lutego 2015. Towarzyszyła nam m.in. Telewizja Kraków:
https://www.dropbox.com/sh/5fpcztebk2gwluq/AADvbjWD8pAw66UPU7pGy3XJa?lst#lh:null-Kronika.mp4
https://www.youtube.com/watch?v=3Npv3-Z5WDE

więcej

6.02.2015

Miło nam poinformować, że przy okazji konferencji 6.02 zaprezentowaliśmy szerszemu gronu mobilne laboratorium innowacyjnego budownictwa zakupione w ramach projektu Klastra. Serdecznie dziękujemy za nieocenioną pomoc i przygotowanie projektu graficznego oklejania pojazdu naszemu klastrowiczowi - panu Bogdanowi Przychodzkiemu.  Pojazd wzbudzał spore zainteresowanie i był niewątpliwie atrakcyjnym punktem na krakowskim Rynku Głównym.

więcej

6.02.2015 – Konferencja „Środki zewnętrzne na termomodernizację w budynkach użyteczności publicznej”

W dniu 6 lutego Klaster Zrównoważona Infrastruktura wspólnie z Federacją Regionalnych Związków Gmin i Powiatów RP  zorganizował konferencję pn. „Środki zewnętrzne na termomodernizację w budynkach użyteczności publicznej” w ramach Forum Turystyki Ekologicznej.

więcej

26.01.2015 – IX FORUM ENERGETYCZNE w Karpaczu

W dniach 22-24.01.2015 przedstawiciele klastra wzięli udział w 9 edycji Forum Energetycznego w Karpaczu. Po raz kolejny wydarzenie zgromadziło najważniejszych europejskich polityków, przedstawicieli firm energetycznych i ekspertów mających wpływ na ten kluczowy sektor gospodarki.

więcej

Techniczne cuda

Drodzy Czytelnicy, „zrównoważona infrastruktura” to pojęcie dość pojemne a jego waga w obliczu powstających obiektów jest potęgą, która onieśmiela, budzi podziw i fascynację. Zobaczcie proszę ! - POBIERZ

więcej

KONFERENCJA - ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ I STOSOWANIE ROZWIĄZAŃ EKOLOGICZNYCH – ŚRODKI ZEWNĘTRZNE NA TERMOMODERNIZACJĘ W BUDYNKACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

Szanowni Państwo,

Instytut Doradztwa współorganizuje w dniu 6 lutego 2015r. w Krakowie w godzinach 10.00 – 16.00 konferencję pt. „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ I STOSOWANIE ROZWIĄZAŃ EKOLOGICZNYCH – ŚRODKI ZEWNĘTRZNE NA TERMOMODERNIZACJĘ W BUDYNKACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ. Konferencja adresowana jest szczególnie do jednostek samorządu terytorialnego z Małopolski i odbywać się będzie w ramach Forum Turystyki Ekologicznej. Serdecznie zapraszamy!

 

ZAPROSZENIE - CZYTAJ

więcej

Strona:  <<  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  >>

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...