25-26.11.2013 - Konferencja "Dbając o zieloną przyszłość – fundusze UE w sektorze środowiska" organizowana przez Ministerstwo Środowiska

25-26 listopada 2013 r. w Krakowie odbędzie się konferencja pn. "Dbając o zieloną przyszłość – fundusze UE w sektorze środowiska" organizowana przez Ministerstwo Środowiska - Instytucję Pośredniczącą w realizacji Programu Infrastruktura i Środowisko.

 

Podczas konferencji przedstawiciele Ministerstwa Środowiska omówią system wdrażania Programu Infrastruktura i Środowisko. Spotkanie będzie także okazją do podsumowań, wymiany doświadczeń oraz wypracowania dobrych praktyk na nową perspektywę finansową 2014-2020. W drugim dniu spotkania zaplanowano dla uczestników wizytę studyjną, która ma na celu zaprezentowanie projektów środowiskowych dofinansowanych ze środków unijnych w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.

Udział w konferencji jest bezpłatny, a liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje zatem kolejność zgłoszeń. Szczegółowy program oraz wszelkie dodatkowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Środowiska.

 

Serdecznie zapraszamy naszych klastrowiczów!


powrót

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...