21.11.2013 - Międzynarodowa Konferencja towarzysząca Szczytowi Klimatycznemu COP19

 

W dniu 21.11.2013 roku przedstawiciele Klastra „Zrównoważona Infrastruktura” uczestniczyli w międzynarodowej konferencji towarzyszącej Szczytowi Klimatycznemu COP19 w Warszawie.

 

Konferencja odbywała się przy okazji wystawy Zielony Klimat i była okazją do wymiany informacji o budownictwie zrównoważonym w odniesieniu do klimatu. Udział w niej wzięli przedstawiciele świata nauki i biznesu oraz zainteresowane osoby. Prelegenci przedstawili stanowisko branży i nauki na świecie, dotyczące wpływu zielonych budynków na ograniczenie zmian klimatycznych, zastosowanie innowacyjnych materiałów proekologicznych oraz rozwiązań energetycznych. Konferencję przygotowało Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego/ Polish Green Building Council (PLGBC) – szczegółowe informacje na stronie: http://www.plgbc.org.pl/

 

Udział Klastra w tego typu międzynarodowych inicjatywach jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu pt. „Zrównoważona Infrastruktura – rozwój technologii autonomicznego budownictwa i nowoczesnych rozwiązań automatyki użytkowej”.


powrót

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...